Usługi motoryzacyjne - wymiana i przyciemnianie szyb

 

Oferujemy doświadczony, profesjonalny zespół pracowników, doskonałe techniczne wyposażenie, a także fachową wiedzę, dzięki czemu świadczymy usługi motoryzacyjne na najwyższym poziomie.

Do naszych klientów, oprócz odbiorców indywidualnych, zaliczają się salony, serwisy samochodowe i liczne warsztaty.

Jedną z naszych usług motoryzacyjnych, którą proponujemy zarówno przedsiębiorstwom, jak i klientom prywatnym, jest wymiana i przyciemnianie szyb samochodowych. Wykonujemy je w pojazdach ciężarowych oraz osobowych – z tego powodu mogą do nas przyjść nie tylko zwykli kierowcy, ale też właściciele firm logistycznych, którzy zajmują się spedycją krajową i międzynarodową.

 

 

Kiedy warto nas odwiedzić?

Wymiana szyb samochodowych z pewnością przyda Ci się wtedy, gdy ulegną one tak poważnym uszkodzeniom, że nie można ich już naprawić. Z kolei przyciemnianie to dobre rozwiązanie dla każdego, komu podczas jazdy przeszkadzają intensywne promienie słoneczne. Decydując się na nie, zapewnisz sobie komfort podczas przejażdżki — polecamy je wszystkim kierowcom, którzy często odbywają dalekie podróże do słonecznych krajów.

Jest to usługa motoryzacyjna, która nie tylko zapewnia wygodę podczas jazdy, ale również zwiększa bezpieczeństwo — kiedy uchronisz się przed intensywnym słońcem, będziesz mógł lepiej widzieć, co dzieje się na drodze, a do tego nie zaczniesz się zbyt szybko męczyć i utrzymasz koncentrację.

Szyby, które dają dużą widoczność

Współpracując z firmą Saint-Gobain Sekurit, oferujemy przyciemnianie, szyby samochodowe zaawansowane technologicznie, zabezpieczające przed promieniami słonecznymi, zapewniające komfort pasażerom, a także systemy ogrzewania szyb zapobiegające ich zaparowywaniu i oszronieniu.

 
Montaż szyby czołowej

Przybliżony czas jej wymiany w pojeździe osobowym lub ciężarowym wynosi od 1 do 1,5 godziny.

Czas tej usługi motoryzacyjnej może jednak się wydłużyć w przypadku stwierdzenia nadmiernej korozji na elementach utrzymujących lub stwierdzeniu poprzednio źle zamontowanej części (nadmierna ilość kleju, dokonywane uszczelnienia we własnym zakresie).

Do czasu wymiany samochodowej szyby należy doliczyć również czas schnięcia kleju po zamontowaniu. Czas ten wynosi od 2 do 3 godzin.

Podczas wymiany części czołowej odzyskujemy naklejki rejestracyjne, listwy i uszczelki.

 
Montaż szyby bocznej:

Przybliżony czas jej montażu: 40 min.
W razie potrzeby nasze usługi motoryzacyjne obejmują również możliwość dojazdu do klienta.

 

 
Naprawa pęknięć i odprysków

Nie każde uszkodzenie musi kończyć się wymianą. Niektóre z nich takiej jak:
odpryski, oczka, rozbicia, gwiazdki można naprawić.

Dlaczego warto naprawić szybę samochodową i poczekać z wymianą:

  • auto jest od razu gotowe do jazdy,
  • naprawa jest tańsza niż zakup nowego egzemplarza,
  • krótki czas naprawy: około 30 minut.

Im szybciej zdecydujemy się na tę usługę motoryzacyjną, tym lepiej. Z biegiem czasu, po pierwsze pęknięcia bardzo szybko powiększają się, a po drugie ulegają zabrudzeniu wówczas, szyba może już być nie do uratowania.

 
Przyciemnianie szyb samochodowych

Nasza firma specjalizuję się w takich usługach motoryzacyjnych jak montaż folii do przyciemniania. Posiadamy folie w wielu odcieniach i kolorach i o różne przejrzystości. Folie do przyciemniania posiadają ATEST.  Dzięki naszej folii nawet w upalne dni utrzyma się przyjemny chłód, a ponadto ciekawskim utrudniać będzie spojrzenie do środka auto. Nasza folia do przyciemniania niemal całkowicie chroni przed promieniami słońca, światłem słonecznym i oślepiającymi reflektorami sprawiając, że jazda jest bezpieczniejsza. W przypadku rozbicia szyby stanowi ochronę przed odłamkami szkła. Przyciemnianie poprawia wygląd samochodu.

 
Auto Haki

Oprócz wymiany i przyciemniania nasza firma specjalizuje się w innych usługach motoryzacyjnych: sprzedaży oraz montażu samochodowych haków holowniczych w samochodach osobowych, dostawczych i ciężarowych.

Oferujemy haki:

  • stałe, które nie są demontowane,
  • demontowane z mocowaniem śrubowym,
  • automatyczne.

Nasze haki samochodowe nie stanowią zagrożenia dla użytkowników samochodu, gdyż posiadają specjalne certyfikaty.

Każdy hak posiada wyszczególnione zalecenia co do ciężaru, jaki jest w stanie udźwignąć. Powszechnie wiadomo, jego waga nie powinna być większa niż masa całkowita samochodu, do którego się go przyczepia.